Szolfézsverseny

Szolfézsverseny 2019 – Eredmények

bami_20190328_k

Szolfézsverseny 2019 Előképző osztály 1. helyezett Rácz Viktória 1. helyezett Tóth Ábel János 1. helyezett Tóth Máté 2. helyezett Szabó Attila 3. helyezett Harangi Luca Sára 3. helyezett Kovács Jázmin 3. helyezett Rácz Farkas 1. osztály 1. helyezett Takács Vera 2. helyezett Szabó Csanád 3. helyezett Tóth Andrea 2. osztály 1. helyezett Tóth Péter Mátyás 2. helyezett Bordás Zsófi Tifani ...

Tovább »

Szolfézsverseny 2018 – Eredmények

IMG_8254_k

Szolfézsverseny 2018. Előképző osztály 1. helyezett Varga Emma 2. helyezett Takács Vera 3. helyezett Koroknai Ákos 1. osztály 1. helyezett Bordás Zsófi Tifani 2. helyezett Tóth Péter Mátyás 3. helyezett Tar Zsombor József 3. helyezett Katona Karina 2. osztály 1. helyezett Varga Péter 2. helyezett Györfi Kincső 3. helyezett Fülöp Eszter 3. osztály 1. helyezett Bordás Panka Klára 2. helyezett ...

Tovább »

Szolfézsverseny 2017 – Eredmények

IMG_6453_k

Szolfézsverseny 2017. Előképző osztály 1. helyezett Katona Karina 2. helyezett Bordás Zsófi Tifani 3. helyezett Dobi Zsófia 3. helyezett Györfi Boglárka 3. helyezett Kornis Zsófia Gabriella 1. osztály 1. helyezett Varga Péter 2. helyezett Ferenczi Fruzsina 2. helyezett Fülöp Eszter 3. helyezett Erdélyi Angéla 2. osztály 1. helyezett Tar Réka 2. helyezett Dobi Ábel 3. helyezett Bordás Panka Klára 3. ...

Tovább »

Szolfézsverseny 2017. április 6. – PROGRAM

szolf_k

Szolfézsverseny 2017. április 6. – PROGRAM EK. osztály 13.00 – 13.30 Írásbeli Szolfézsterem 13.30 – 15.30 Szóbeli Zongoraterem 1. osztály 13.30 – 14.15 Írásbeli Szolfézsterem 14.15 – 16.15 Szóbeli Trombita terem (Kun Katalin) 2. osztály 15.15 – 16.00 Írásbeli Szolfézsterem 13.00 – 15.00 Szóbeli Kürt terem (Bekker Gyula) 3. osztály 16.00 – 16.45 Írásbeli Szolfézsterem 14.30 – 16.00 Szóbeli Ütőterem ...

Tovább »

Szolfézsverseny 2016 – Eredmények

IMG_9671_k

Szolfézsverseny 2016. Előképző osztály 1. helyezett Kunkli Luca 2. helyezett Báder Edina Jázmin 3. helyezett Koroknai Brigitta 1. osztály 1. helyezett Dobi Ábel 2. helyezett Tar Réka 3. helyezett Blága Kata 3. helyezett Szatmári Sebestyén 2. osztály 1. helyezett Nádasdi Bence 2. helyezett Tar Levente 3. helyezett Orosz Lotti Noémi 3. osztály 1. helyezett Nagy Szilvia 2. helyezett Bokor Judit ...

Tovább »