Továbbtanulók névsora

Ezen az oldalon azoknak a tanulóknak a névsora található, akik művészeti középiskolában folytatták tanulmányaikat.
Az évszám az a tanév, amikor középiskolába kerültek, a tanuló neve mellett a tanszak található, amelyen a tanulmányait folytatta, valamint a tanár neve található még a táblázatban, aki a felkészítését végezte.

Évszám Név Tanszak Tanár Link
1972 Ferenczi Erzsébet fuvola Pástyán László
1972 Katona János klarinét Adamóczky Béla  1
1975 Réti Nagy Ilona klarinét Adamóczky Béla
1976 Kányási Erzsébet klarinét Adamóczky Béla
1976 Molnár Anikó klarinét Adamóczky Béla
1978 Horváth István klarinét Adamóczky Béla
1978 Takács Erika trombita Nagy Béla
1980 Bánhegyi Zoltán harsona Nagy Béla
1980 Takács Sándor harsona  Nagy Béla
1981 Koroknai Rózsa fuvola Tóthné Silye Magdolna
1982 Kis Judit fuvola Tóthné Silye Magdolna
1984 Csongár Péter klarinét Réti Nagy Ilona  1
1984 Holb Zoltán kürt Simon Imre
1984 Varga Zoltán harsona Kerekes Ilona
1986 Csongár Edit klarinét Réti Nagy Ilona
1987 Cseke Sándor harsona Kerekes Ilona  1
1987 Nagy Zoltán trombita Takács Erika
1987 Nyilas László trombita Takács Erika  1
1987 Sós Tibor ütő Toldi Éva  1
1987 Szabó Imre harsona Kerekes Ilona
1988 Hegedűs Anikó oboa Hernádi János
1988 Kun Katalin trombita Takács Erika
1988 Szabó Mária oboa Hernádi János
1989 Lénárt Zoltán kürt Bekker Gyula
1989 Szabó Márta harsona Kerekes Ilona
1989 Szabó Szilvia harsona Kerekes Ilona
1989 Váradi Antal zongora dr. Lediju Tundené
1990 Buglyó Ildikó fuvola Tóthné Silye Magdolna
1991 Dobi Imre harsona Kerekes Ilona
1991 Juhász Katalin hegedű Barra Ákosné  1
1991 Pál István trombita Takács Erika
1991 Zsupos Gábor kürt Bekker Gyula  1 | 2
1992 Novák Marianna klarinét Csongár Péter
1992 Szilágyi Csaba harsona Kerekes Ilona
1992 Török Zsolt trombita Takács Erika
1992 Valádi Zsolt ütő Toldi Éva
1992 Varga Veronika hegedű Barra Ákosné
1993 Csige János harsona Kerekes Ilona
1994 Horváth Tibor hegedű Barra Ákosné
1994 Kiss István ütő Toldi Éva  1
1994 Koroknai Vera trombita Takács Erika
1995 Balda Noémi fuvola Tóthné Silye Magdolna
1995 Csetneki Csaba zeneszerzés Bekker Gyula
1995 Nemes Erzsébet oboa Hernádi János
1996 Bereczki István trombita Bekker Gyula
1996 Fekete Ágnes fuvola Tóthné Silye Magdolna
1996 Nagy Tamás kürt Bekker Gyula
1997 Ölveti Mátyás gordonka Zsákai László  1 | 2 | 3
1997 Tornyai Ferenc kürt Bekker Gyula
1999 Ujj Andrea klarinét Zsuposné Novák Marianna
2000 Kerekes Béla tuba Nagy Sándor  1
2000 Leiter János kürt Bekker Gyula  1
2001 Bekker Péter kürt Bekker Gyula
2001 Hűse Éva fuvola Tóthné Silye Magdolna
2002 Bekker Dávid zongora Apostol Sára  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
2002 Bíró Ágnes klarinét Zsuposné Novák Marianna
2002 Kiss Katalin oboa Hernádi János 1 | 2
2002 Koroknai Attila ütő Sós Tibor
2002 Sebők Eszter klarinét Zsuposné Novák Marianna
2002 Sutyák János harsona Nagy Sándor  1 | 2
2002 Szabó Ágnes fuvola Domján Viktória
2003 Csige Zsuzsa fuvola Tóthné Silye Magdolna
2003 Molnár Ildikó klarinét Zsuposné Novák Marianna
2003 Németi Erzsébet trombita Kun Katalin
2003 Szarvas Levente kürt Bekker Gyula
2003 Ujj Tibor harsona Nagy Sándor  1 | 2 | 3
2004 Csige Attila ütő Sós Tibor
2004 Farkas Ferenc kürt Bekker Gyula  1
2004 Rézműves Lajos trombita Bekker Gyula  1 | 2
2004 Virág Andrea fuvola Bekkerné Mudri Beáta
2005 Blága Péter tuba Nagy Sándor  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
2005 Daru Andrea szolfézs Kissné Zilahi Anikó
2005 Dobi Nikolett klarinét Postáné Nemes Erzsébet
2005 Dobi Zsófia fuvola Bekkerné Mudri Beáta
2005 Radácsi Genovéva fuvola Bekkerné Mudri Beáta
2005 Sutyák Judit klarinét Postáné Nemes Erzsébet  1
2006 Hernádi Krisztián gordonka Zsákai László
2006 Orosz Hajnalka kürt Bekker Gyula
2006 Ujj Imre kürt Zsupos Gábor  1
2007 Szilágyi Cintia fuvola Bekkerné Mudri Beáta
2007 Tóth Balázs kürt Bekker Gyula  1
2008 Káli Szabolcs hegedű Szabó Judit  1
2008 Kis Róbert kürt Zsupos Gábor  1  | 2
2008 Rózsa Rozália trombita Takács Erika
2008 Urbán Dóra szaxofon Postáné Nemes Erzsébet
2009 Csenteri Gergő kürt Bekker Gyula  1
2009 Navradi Tímea szolfézs Nagyné Kondor Andrea  1
2009 Radócz Miklós trombita Takács Erika  1
2009 Szekér Attila ütő Sós Tibor  1 | 2
2010 Dobi Edvin kürt Bekker Gyula  1
2011 Bokács Ágota klarinét Zsuposné Novák Marianna  1
2011 Bödőcs Katalin néptánc Jeremiás Lajos  1
2011 Juhász Péter kürt Bekker Gyula  1
2011 Kacska Bettina fuvola Bekkerné Mudri Beáta  1
2011 Kis Árpád néptánc Tóth János
2011 Kunkli László trombita Bekker Gyula  1 | 2 | 3  | 4  | 5
2011 Nyujtó Zsanett klarinét Bekkerné Mudri Beáta  1
2012 Molnár Zsanett szaxofon Zsuposné Novák Marianna  1
2013 Szabó Fanni népi hegedű Kovácsné Kenyeres Márta  1
2013 Szeifert Péter harsona Nagy Sándor  1 | 2
2014 Bristyán Jázmin fuvola Bekkerné Mudri Beáta  1
2014 Csiha Linda néptánc Tóth János  1
2015 Kis Mónika gitár Zsákai László
2015 Kányási Edina néptánc Tóth János
2016 Pénzes Norbert trombita Bekker Gyula
2016 Vitányi Milán kürt Bekker Gyula
2017 Gombos-Juhász Lóránt kürt Zsupos Gábor
2017 Kis Mária ütőhangszer Sós Tibor
2017 Péterszegi Balázs tuba Nagy Sándor
2017 Szabó Ágota fuvola Tóthné Silye Magdolna
2018 Kolozsán Lilla hegedű Györgyfiné Dimák Ágnes
2018 Pál Zsuzsa Ilona néptánc Hudák Viktória
2018 Tar Gergő néptánc Hudák Viktória
2018 Zsupos József klarinét Zsuposné Novák Marianna
2019 Kis Renáta klarinét Zsuposné Novák Marianna
2019 Rácz Péter Sándor kürt Bekker Gyula
2019 Susla Vince István kürt Zsupos Gábor
2019 Szegedi Eszter fuvola Bekkerné Mudri Beáta