Tanárikar 1968-tól

Adamóczky Béla fafúvó, mélyrézfúvó, klarinét, szaxofon, igazgató (1968-1984) 1968-1984
Alexa Lajos harsona 1994/1995
Apostol Sára zongora 1998-2002
Atyiné Baranyai Melinda zongora 1992/1993
Bagarus Ernő rézfúvó 1974/1975
Balázsi Katalin klarinét 1984/1985
Bányai Csaba zongora 1995/1996
Barkóczi Zoltán zongora, korrepetíció 2013/2014
Barra Ákosné hegedű 1984-1995
Bartha Anikó ütő 1990/1991
Bekker Gyula kürt, trombita, zenekar, zenetörténet, kamarazene, , igazgató (2003-2008) 1986-
Bekkerné Mudri Beáta fuvola, furulya, zongora, korrepetíció, klarinét, kamarazene 1982/1983; 1996-
Benyó Annamária zongora 2007-2009
Bereczki Csaba gitár 2015/2016; 2019-
Bereczki István szolfézs 2013-
Bíró Gyula trombita-tenor 1976-1978
Bodnárné Iván Ildikó fuvola 1979/1980
Boros Ildikó előképző 1973/1974
Burai István hegedű 1970/1971; 1973/1974
Czifra Sándor furulya, gitár 1970/1971; 1972-1977
Csermák Károlyné zongora 1977-1980
Csongár Péter klarinét 1990/1993
Csősz János rézfúvó 1985/1986
Domján Viktória fuvola 1996-2002
Dópiás Péter hegedű 1971/1972
dr. Lediju Tundené zongora 1982-1990; 1993-1999
dr. Palcsuné Almási Kitti zongora, korrepetíció 2009-
Dunkel Norbert zongora 1990/1991
Fehér Nikolett zongora 2009-2012
Fekete Jánosné előképző 1973-1975
Ficsor Erika zongora 1991/1992
Figyász Éva klarinét 2008/2009
Futaki Renáta modern kortárstánc 2000-2005
Fülep Sándor hegedű 1970/1971
Gécziné Erdei Beáta hegedű 1996/1997
Geley András rézfúvó 1972/1973
Gém Zsuzsa modern kortárstánc 2004/2005
Görgényi Gyula hegedű 1968-1970
Gulyás Gyula rézfúvó 1971/1972
Gyarmati Klára klarinét 1995/1996
Györgyfiné Dimák Ágnes hegedű, kamarazene 2011-
Hanics Katalin zongora, korrepetíció, zongora kötelező 2017-2020
Harangi Anikó zongora 1991/1992
Hernádi János oboa, furulya, szintetizátor, furulya, kamarazene 1985-
Hernádi Jánosné ütő 1983-1986; 1991-1993
Hudák Viktória néptánc, folklórismeret 2016-2018
Illés Imre klarinét 1996/1997
Iváncza László zongora 2007/2008
Jeremiás Lajos néptánc 2008/2009
Joób Árpádné előképző 1968/1969
Juhász Katalin hegedű 1997-2001
Kalmár Zoltánné előképző 1973/1974
Kapusi Orsolya néptánc, folklórismeret 2020-
Karácsony Lajos trombita, tenorkürt 1975/1976
Kardos Károlyné előképző 1973/1974
Károly Krisztián gitár 2016/2017
Kerekes Béla mélyrézfúvós 2006-2011
Kerekes Ilona harsona-tenor 1984-1994
Kiss Gábor előképző 1973/1974
Kiss László trombita-kürt 1979/1980
Kovácsné Kenyeres Márta citera, népi furulya, népihegedű, népzenei ismeretek, kamarazene 2001-
Kökényessy Anna ütő 1991/1992
Kun Katalin trombita, furulya, tenorkürt, szintetizátor, kamarazene 1998-
Lassán Péter trombita 1991/1992
Lovas András rézfúvó 1968-1971; 1973-1975; 1984/1985
Madar Gabriella előképző, furulya 1975-1981
Magyar Zoltánné gordonka 1972/1973
Májer Anna zongora 1972/1973
Márkus Barnabás Attila szolfézs előképző 1983-1985
Maruzsa János kürt-trombita 1980-1982
Mészáros Edit zongora, korrepetíció, zongora kötelező 2014-2018
Mézes Gyöngyi ütő 1978-1981
Mihály Katalin gitár, kamarazene 2009-2015
Molnár Anikó furulya, klarinét 1983/1984
Nagy Béla trombita, vadászkürt, harsona, tuba 1976-1979
Nagy Eszter hegedű 1974/1975
Nagy Sándor tuba, tenorkürt, harsona, igazgató (2013-) 1995-
Nagy Tamás ütő 1999/2000
Nagy Zoltánné előképző 1972/1973
Nagyné Kondor Andrea szolfézs 1996-
Nemes Erzsébet klarinét, furulya 2004-2006; 2007/2008
Németh Csaba gitár 2007-2009
Nyulász Viktória fuvola 1997-1999
Oroszné Bíró Ágnes zongora 1984-1987
Pál Sándorné előképző 1973/1974
Papp Zsuzsa zongora 1970-1972
Pástyán László fuvola 1976-1979
Patonay Margit előképző 1969/1970
Péntekné Bíró Edit gordonka 1985/1986
Pócsi István hegedű 1980/1981; 1982/1983
Preznánszky György gordonka 1973/1974
Prinyi Csabáné előképző, szolfézs, zongora 1988/1989
Putnoki Zsolt trombita 1993/1994
Réti Nagy Ilona klarinét 1981-1983
Richter Edit zongora, korrepetíció 2012-2018
Sárecz Iván fuvola 1996-1998
Sebestyén Miklós hegedű 1995/1996
Seres Péter zongora 2000/2001
Séri Márta zongora 1975-1977; 1980-1982
Simon Imre rézfúvó 1982/1983
Sipkai Gyuláné zongora, előképző 1973-1975
Solecki Szilárdné hegedű 1974/1975
Sós Tibor ütő, kamarazene 2001-
Stefán Vivien klarinét, furulya, szaxofon 2019-
Szabó Judit Andrea hegedű 2007-2010
Szakál Petra ütő 1992-1994
Szálkainé Gál Gabriella hegedű 2009/2010
Széllné Ványi Tamara zongora, korrepetíció, zongora kötelező 2014-2017
Szilas Ágnes klarinét 1978-1980
Takács Erika trombita, igazgató (1989-2003) 1983-2009
Tarr Tibor ütő 1972-1974; 1975/1976
Tasi Gáborné zongora 1992-2000
Toldi Éva ütő 1986-1990
Tószegi Imre népzene 1998-2001
Tóth Ilona gitár 2016/2017
Tóth János néptánc, folklórismeret, igazgató (2008-2013) 2004-2016; 2018-2020
Tóth Kinga zongora, korrepetíció, zongora kötelező 2020-
Tóth Márta harsona-tuba 1983/1984
Tóthné Silye Magdolna fuvola, furulya, szolfézs, kamarazene, igazgató (1984-1989) 1980-
Törő Ferenc ütő 1994-1999
Uracs Mónika zongora 1991/1992; 1993-1995
Üveges László rézfúvó 1980/1981
Valádi Zsolt ütő 2000/2001
Vargáné Koroknai Vera trombita, tenorkürt, harsona, szintetizátor, kamarazene 2000-
Vas József klarinét 1993-1995
Vasé Katona Adrienne szolfézs 1992-1994
Weiser Alajos hegedű 1972/1973
Zádor Jenőné hegedű 1983/1984
Zádor Tamás gitár 2017-
Zalánffy Miklós gordonka 1970-1972; 1974/1975
Zilahi Anikó zongora 2000-2007
Zsákai László cselló, gitár, basszusgitár, kamarazene, 1986-
Zsákai Zsuzsa zongora 1989-1993
Zsupos Gábor szintetizátor, kürt 2001-2008; 2013-
Zsuposné Novák Marianna klarinét, furulya, szaxofon, kamarazene, 1997-2019